Uudised

Miks valida täisteenusrent?

Võrdleme kahte teenust: liising ja täisteenusrent

Mõlemal juhul on sõiduki omanikuks finantseerija ehk täisteenusrendi puhul rendifirma, liisinguga on sõiduki omanik pank. Erinevus täisteenusrendi ja liisingu vahel seisneb aga selles, et liisinguga on sõiduki kasutajal hulk kohustusi, millega tuleb tegeleda ja kulusid, millega tuleb lisaks arvestada (kindlustused, hooldused, rehvid jne).

Hoopis mugavam on võtta sõiduk täisteenusrenti, mille fikseeritud kuumakse tagab kulude kontrolli kogu rendiperioodiks ning pakub vajadusel paindlikku võimalust sõiduk perioodi keskel uuema vastu vahetada või tagastada. Pank seda võimalust ei paku.

Getacar pakub lisaks veel võimalust sõiduk perioodi lõpus kas jäägiga või ilma täiesti enda valdusesse saada.

Liisingu puhul tundub kasutajale, et igakuine makse tuleb justkui soodsam, sest makstakse pangale ka sissemakse auto eest ning loogiliselt võttes peaks see igakuist summat vähendama. Kahjuks ei ole see päris tõene. Liisingu puhul võivad hinnad teenuste eest ajas muutuda ( tuleb ju ise maksta remondi, kindlustuse, rehvide, tehnoülevaatuse, rehvivahetuse ja kõikide autoga seonduvate lisateenuste eest) .

Getacari täisteenusrent koondab kõik kulud mugavalt ühe fikseeritud kuumakse sisse. Ei mõjuta seda hooldustööd, rehvivahetused, tehnoülevaatus ega kindlustus.

Mis on meie eelis konkurentide ees?

Getacar ei küsi kliendilt 10% auto sissemaksuks!

Esimese rendimakse moodustab üldjuhul sõiduki ühe kuu rendi ettemaks.*

Võta meiega ühendust

Kui tahad, et ka Sinu sõidukikulud oleksid kontrolli all, siis võta meiega ühendust:

+372 5623 6008
+372 5309 9976

Kontakt